Difúzny - čierny svetelný foto stan 65 x 65 cm

Kód: STAN-BLK-65
€36,47
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Čierne difúzne fotografické stany sú ideálnym nástrojom pre vytváranie produktových fotografií s efektnými odleskami. Stany je možné zložiť a ľahko prepravovať. Rozmery ponúkaného stanu: 65x65x65 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Tento špeciálny čierno-biely stan je špeciálne navrhnutý tak, aby bielymi pruhmi na stenách prepúšťal svetlo a na produktoch vytváral efektné odlesky. To stan predurčuje pre fotografovanie skla a šperkov.

V stane môžete však fotiť aj ďalšie predmety, napríklad minerály, predmety z kovu a ďalších lesklých materiálov. V prípade potreby je možné použiť biele alebo čierne pozadie, ktoré je súčasťou. Pozadia sa dajú jednoducho pripnúť aj odopnúť, rovnako ako predná stena (čierna alebo biela), ktorá je opatrená otvorom pre ľahký prístup do vnútornej časti stanu.

Fotografické stany sú skladacie a dajú sa rýchlo zložiť do priloženého obalu. Stan zložíte pomocou niekoľkých jednoduchých krokov, takže Vám nebude v ateliéri prekážať a v prípade potreby ho rovnako rýchlo aj rozložíte.

NÁŠ TIP: Fotografický stan nenahrádza funkciu fotografického stola! Pri fotografovaní lesklých a ťažko fotografovateľných predmetov (predmety z chrómu, zlata, nerezu a pod) odporúčame kombináciu fotografického stanu a stola. Pred voľbou veľkosti stanu berte do úvahy nielen veľkosť fotografovaných predmetov, ale aj dispozíciu Vášho "ateliéru" (stan s veľkosťou 110x110 cm zaberie celý stôl!). Stan môžete nasvietiť pomocou trvalých alebo zábleskových svetiel. Dokonalé produktové fotografie dosiahnete napríklad kombináciou stanu, fotografického stola a najmenej dvoch štúdiových bleskov s výkonom 300Ws.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotografické stany
Rozmery stanu: 65x65x65 cm
Farva: čierná + biela
Priesvitný: Čiastočne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: