Dodecagon SMDV SPEEDBOX A 110 cm - adaptér Bowens

Kód: SOF-SMDV-A110
Akcia
Značka: SMDV
€378 –22 %
Dodecagon SMDV SPEEDBOX A 110 cm - adaptér Bowens
€378 –22 % €293,96
Predaj ukončený

Soft box s rýchlo rozkladacou konštrukciou a zámkovým mechanizmom od kórejského výrobcu SMDV špeciálne navrhnutý pre prevážanie a prenášanie. Dodecagon je vylepšená alternatíva octa boxu, navrhnutá pre fotografovanie portrétov, postáv, fashion a glamour fotografiu. Vytvára krásne plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných hrán. Mäkkosť môžete zmeniť odnímateľnými difúznymi plochami. Soft box je otočný o 360 °.

Detailné informácie

Podrobný popis

SMDV - MADE IN KOREA

Soft box typu SMDV využíva tie najkvalitnejšie materiály na konštrukciu aj plátna. Vďaka tomu sú soft boxy tejto značky masívne využívané profesionálnymi fotografmi, ktorí si potrpia na detail. Konštrukciu tvoria sklolaminátové prúty, ktoré sú navrhnuté pre časté skladanie a rozkladanie a nevadí im ani hrubšie zaobchádzanie. Plátno je vďaka nim perfektne vypnuté.
 


Použitý materiál

Soft box je vyrobený z pevného kvalitného materiálu s vnútornou odrazovou striebornou vrstvou, ktorá sa stará o maximálny svetelný výstup. Difúzne plátna soft boxu sú čisto biele a odolné proti UV. Vďaka tomu je zaistené presné podanie farieb. Obe vnútorné plátna sú odnímateľné. Vďaka tomu je možné meniť mäkkosť svetla.


Kompatibilita

Soft box je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a soft box je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov. Bajonet je otočný o 360 ° a soft box tak môžete umiestniť do akejkoľvek polohy.


Využitie

Dvanásť uholníkový soft box sa využíva predovšetkým na fotografovanie portrétov, postáv, fashion, glamour a akt fotografiu. Jeho tvar vytvára plynulý prechod svetla ku tieňu bez viditeľných ostrých hrán. Veľkosť soft boxu potom udáva plochu, ktorú nasvieti. Soft box s týmto priemerom je ideálny na svietenie portrétov, polo-portrétov a celých postáv. Krásne nasvieti aj celé prostredie scény.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Octabox
Záruka: 2 roky
Rozmer plátna: Ø110cm
Hĺbka:
Vnútorné difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Nie
Konštrukcia: Rýchlo rozkladacia, 8 prútov
Otočný: Áno, 360 °
Adaptér: Bowens
Súčasť balenia: Soft box, 2 difúzne plátna, bajonet Bowens, prepravná taška
Krajina výroby: Korea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: