Beauty dish 80 cm rýchlorozkládací s voštinou, adaptér Bowens

Kód: REF-BEA-80-R
€86,40
Skladom (> 5 ks)
Strieborný rýchlo rozkládací beautydish reflektor navrhnutý špeciálne pre modelingovú, glamour a portrétnú fotografii. Beauty dish vytvára, pre neho typické, dramatické tvrdšie svetlo. Mäkkosť možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlorozkládací beauty dish 80 cm - strieborný s voštinou

Beautydish je reflektor špeciálne navrhnutý pre portrétnú, modelingovú a glamour fotografiu. Oproti softboxu vytvára tvrdšie, dramatické svetlo a ostrejšie tiene. Strieborné beauty dishe zvýrazňujú detaily make-upu a textúru materiálov. Tvrdosť svetla možno zmeniť voštinou a odnímateľným difúznym plátnom.

 

Ideálny na cesty

Rychlorozkládací beauty dish vychádza z klasického kovového. Má rovnaké vlastnosti aj výstupný svetlo. Jeho veľkou výhodou je ale skladnosť. Vďaka rychlorozkládací konštrukcii je možné brať beauty dish aj na cesty, pretože je možné ho zložiť do prepravnej tašky, rovnako ako softbox.


Kompatibilita

Softbox je dodávaný vrátane adaptéra pre uchytenie na svetlá so zámkom Bowens. Ten je najrozšírenejším na trhu a softbox je tak kompatibilný s väčšinou zábleskových a trvalých svetiel a Speedlite bleskov.

Využitie

Beauty dish patrí v portrétnej, modelingovej a glamour fotografiu medzi základné modifikátor. Používa sa predovšetkým na kratšie vzdialenosti. Svetlo je vďaka vnútornému deflektora viac ploché a "obteká" fotografovaný objekt. Vďaka tomu zvýrazní detaily make-upu i textúru materiálov na oblečenie bez nechcených prepalov a odleskov. Beauty dish vďaka svojmu tvaru vytvára krásne, prirodzené odlesky v očiach.

Rozdiely medzi strieborným a bielym beauty Dish nájdete v článku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Beautydishe
Záruka: 24
Rozmer plátna: Ø80cm
Hĺbka:
Odrazová plocha: Strieborná
Vonkajšie difúzne plátno: Áno, odnímateľné
Voština: Áno, odnímateľná
Konštrukcia: Rychlorozkládacia
Otočný: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: