Difúzna fotografická guľa 50 cm

Kód: SOF-DB-50
€105,56 –30 %
Difúzna fotografická guľa 50 cm
€105,56 –30 % €73,89 €61,58 bez DPH
Na ceste
Položka bola vypredaná…

"Diffuser ball" produkuje zo všetkých dostupných modifikátorov pre blesk to najprirodzenejšie svetlo. Difúzna guľa sa hodí pre všetky klasické fotografické disciplíny ale najviac vynikne pri fotení architektúry - predovšetkým interiérov, kde tento modifikátor nemá konkurenciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzna fotografická guľa "Diffuser ball" je ideálny nástroj pre simuláciu prirodzeného svetla. Mliečna plastová guľa oproti iným modifikátorom svetla rovnomerne a prirodzene rozlieva svetlo v extrémne širokom uhle, ktorý sa blíži ku 180 °. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko nasvietiť celý interiér miestnosti, bez nutnosti odrazu svetla od stropu. Produkované svetlo je navyše vďaka mliečnemu povrchu gule zmäkčené, teda tiene vo fotografii vyzerajú veľmi prirodzene. Diffuser ball je vhodný aj na takú portrétnu fotografiu, u ktorej chceme simulovať efekt denného svetla.

Difúzna guľa sa najviac hodí pre štúdiové a batériové blesky s kruhovou výbojkou (Phototools, Calero, Jinbei ...), avšak využitie nájde aj u bežných externých bleskov (pri použití vhodného držiaka a adaptéra).

Guľa je vyrobená z odolného a ľahkého plastu a je zakončená kovovým bajonetom Bowens.

Dodatočné parametre

Kategória: Balónový softbox
Priemer gule: 50 cm
Bajonet: Bowens
Materiál: plast/kov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: