Hybridné LED trvalé svetlo Jinbei EFD 150 Sun Light, 5500K + reflektor a kufor

Kód: SVE-EFD-150
Tip
Značka: Jinbei
€535,95 €446,63 bez DPH
Predaj ukončený

Druhá generácia hybridných LED svetiel Jinbei z rady EF 150, prináša vysoký výkon, bezhlučnú prevádzku, filmové efekty a rovnako ako u prvej verzii COB čip s vysokým CRI, antiflickering, možnosť prevádzky ako na batériu, tak zo siete a Bowens adaptér.

Detailné informácie

Podrobný popis

Druhá generácia  svetla EF 150 od značky Jinbei stavia na základe svojho predchodcu a dopĺňa ho o niekoľko funkcionalít, ktoré svetlo posúvajú o kus ďalej. Hlavné rozdiely oproti predchádzajúcej generácii sú  bezhlučný chod  a  filmové svetelné efekty . Štandardom potom zostáva vysoko kvalitný  COB čip s vysokým CRI  pre presné podanie farieb a  antiflickering , ktorý vám dovolí nakrúcať aj na vyššiu FPS. 

Model s označením EFD má oproti klasickým svetlám hybridné napájanie. To znamená, že ho môžete napájať ako zo siete, tak z V-Mount batérií. Dok pre uchytenie batérií je súčasťou balenia, batérie sa dokupujú zvlášť. 


Výkon svetla

Svetlo disponuje výkonom 150 W, ktorý je možné regulovať  od 1 do 100% po percente . Výkon si teda môžete nastaviť presne podľa vašich požiadaviek. Svetelný výkon LED čipu je porovnateľný s 1500W halogénovým svetlom, oproti ktorému spotrebováva iba 10% energie. 

Tip:  Svetlo má aktívne chladenie, ktoré môžete v prípade potreby vypnúť. Vďaka tomu je svetlo úplne bezhlučné. 

 Výkon svetla v Luxoch
vzdialenosť bez reflektora s 60° reflektorom
0,5 m 24 000 Lx 110 000 Lx
1 m  6 300 Lx 20 000 Lx
Vlastnosti LED čipu

Na svetle je použitý tzv. COB čip (Chip on board) . Táto technológia združuje viac menších čipov na jednej doske. Tie sú prekryté vrstvou luminoforu. Vďaka tejto technológii je zaistený väčší výkon a lepšia stálosť . Čip je aj na najvyšší výkon chladný a nehrozí popálenie ako u klasických halogénových svetiel. Životnosť čipu je viac ako 100 000 hodín. 

Farba vyžarovaného svetla je biela 5500K. Pre zmenu farebnej teploty alebo efektu odporúčame  použiť gélové filtre , ktorými sa svetlo alebo na ňom nasadený modifikátor prekryje a svetlo zafarbí.

Čipy vo svetlách EF majú vysoký index podania farieb CRI Ra> 97, TLCI> 97. Vďaka tomu sú nasvietené predmety v reálnych farbách. Svetlo umožňuje natáčať aj slow motion videá s veľmi vysokými snímkovacími frekvenciami bez blikania. 

Variabilita príslušenstva

Svetlo má bajonet Bowens, ktorý je najrozšírenejší na trhu. Vďaka nemu na svetlo môžete použiť akýkoľvek modifikátor - softbox, reflektor, komínik a pod. V držiaku svetla je vstavaný držiak pre štúdiové dáždniky. 

Tip: Ak chcete používať tieto LED svetlá sa softboxom, odporúčame siahnuť po softboxe bez vnútornej konštrukcie, ktoré by tienili čipu. Ideálne sú modely KH , balónové softboxy , deep boxy a beauty dishe . 

Svetlo je možné uchytiť na akýkoľvek štúdiový statív. Držiak svetla je zosilnený, aby udržal nielen svetlo samotné, ale aj príslušenstvo na ňom nasadené. Kĺb svetla je vo vnútri kovový, aby svetlo bez problémov udržal v akejkoľvek polohe.


Svetelné efekty

 LED svetlo EF 150 II,  je vybavené deviatimi svetelnými efektami, ktorými môžete simulovať svetlo z televízie, blikanie žiarovky, ohňostroj a niekoľko intenzít búrky a zábleskov. 

jinbei_ef_led_ovladani


Ovládanie a konštrukcia

Svetlo má vstavaný prijímač s 2,4GHz frekvenciou a môžete ho diaľkovo ovládať pomocou ovládačov  EF-RC  alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Dosah ovládania je 100 metrov. Telo svetla je z tvrdeného plastu a chráni elektroniku pred poškodením pri preprave a manipulácii. Na bočnom paneli svetla sú jednotlivé ovládacie prvky a prehľadný displej ukazujúci nastavené hodnoty. 

jinbei_led_svetla_ovladani_1

Dodatočné parametre

Kategória: LED s bajonetom
Farebná teplota: 5500K
Napájanie: Hybridné
Svetelný zdroj: COB LED čip, životnosť> 100 000 hodín
Maximálny výkon pripojených bleskov: 150 W
Svetelný výkon (Lx) 0,5 m: 24 000 bez reflektora / 110 000 s 60° reflektorom
Svetelný výkon (Lx) 1 m: 6 300 bez reflektora / 20 000 s 60° reflektorom
Energetická skupina: A+
Nastavenie výkonu: 1 - 100% po percente
Kanály a skupiny: 32 (0-31) / 16 skupín (AJ, L, O, P, Q, S, U, V)
Vyžarovací uhol: 120°
Index CRI: >97
Index TLCI: >97
Diaľkové ovládanie: 2,4 GHz systém, dosah 100 m, kompatibilný s Jinbei EF RC a Jinbei TR-Q7
Ovládanie cez aplikáciu: Áno, dosah> 15 m
Rozmery: 28 x 18,5 x 13,5 cm
Hmotnosť: 2,5 kg
Obsah balenia: Svetlo, reflektor, držiak V-mount batérií, napájacie káble, prepravný kufor

LED světla Jinbei EF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: